Hasičská noc pod Ještědem 2010

Ohlasy na už minulou "Noc" 2010

Zde můžete psát ohlasy,náměty a zážitky z Hasičské noci 2010 :-)

Krásné ráno,

Těm kteří teprve vstávají =o) Krásné odpoledne pro ty ostatní

Dnešní noc byla dlouhá a náročná, ale stála za to. Pár nových disciplín i změna směru Vás dokázala potrápit ;o) Přitom ta GPSka a šipky na zemi snad neměly chybu =o)

Trochá změna nastala hned při první disciplíně – místo tahání panáka jste museli vylézt po lešení a střílet ze vzduchovky. Druhá disciplína – řezání kaprovkou, již byl trošku větší oříšek. Po zkušenostech z loňska, kdy jste vlastními kaprovkami uřízli kmen „levou zadní“ jsme změnili strategii - řezat erárními pilami. Což byl pro některé oříšek.  Trošku jste si mákli, ale uřízli špalek všici.

Třetí stanoviště Křižany  - odpočinkový útok. Další stanoviště v Druzcově nezkušené trošičku potrápilo – výměna kola u 805.

Další dvě stanoviště – v Rozstání a na Světlé jste již znali z loňského roku.

Starý Dub jsme vynechali a rovnou jste si to namířili na silnice v Českém Dubě, kde jste pytlovali pískem.

Stanoviště č. 8 – hasičárna Český Dub – že by test? Ne, ne. Letos spaní. Hezky se vysvléknout, natáhnou pýžo, čapku a hup do spacáku =o) Po „houknutí“  zase hezky zpátky do výjezďáků =o)

Stanoviště č. 9 – Všelibice – pro všechny něco nového =o)

Kotelská křižovatka – běh v terénu a lano (to Vám dalo zabrat =o))

V Osečné již klasika raft a hadice ;o)

A rychle nazpět, tím úžasným terénem, do Zdislavy, kde na Vás čekali kluci s poslední disciplínou – štafeta.

Dnešní noc byla opravdu dlouhá a pro některé ještě nekonči =o)

Takže, já jdu stahovat fotky a ještě se dopracuji ……….možná dnes či zítra, k výsledkové listině.

Mějte se krásně a zase při nějaké hasičské noci ….

Váš „ŽAK PEJRAK“